SKACZĄCE ŻABKI – Kompleks zainteresowań „Koty”- na podstawie swobodnego rysunku Moniki.

8 stycznia 2020 autor: Admin

Żabki realizowały kompleks zainteresowań, pt.: „Koty dzikie i domowe”. Poznaliśmy różnorodne gatunki kotów, ich zwyczaje i upodobania. W naszej sali powstał również „koci” kącik z różnymi książkami oraz zabawkami. Dzieci miały okazję, aby opowiedzieć o swoich zwierzakach-Kaja, zaprezentowała fotografie i opowiedziała, w jaki sposób opiekuje się kotem w domu. Odpowiadała również na pytania pozostałych dzieci. Odwiedziła nas także ekspertka z fundacji „Kocia Służba Zdrowia”, która opowiedziała nam o tym, jak możemy pomóc zwierzakom w potrzebie. Dzięki jednej z mam, udało nam się również zobaczyć kota rasy sfinks. Staliśmy się „kocimi” ekspertami! Teraz już wiemy, że kot nie zawsze spada na cztery łapy!

ZAPRASZAMY DO GALERII – KLIKNIJ