KOLOROWE MOTYLKI W SKLEPIE

2 kwietnia 2019 autor: admin

Na początku powstał piękny sklep w wykonaniu naszych rodziców. Potem pojawiły się pytania: w jakim sklepie kupimy warzywa? W jakim sklepie kupimy buty, a gdzie dostaniemy narzędzia? Burza mózgów trwała baaardzo długo, ale znaleźliśmy odpowiedzi na swoje pytania i poznaliśmy wszystkie nazwy sklepów! Wybraliśmy się nawet na spacer, z fiszką poszukującą i sprawdziliśmy jakie sklepy mieszczą się w okolicy. Naszym zadaniem specjalnym, było zakupienie różnych produktów oraz zapłacenie za nie. Wiemy więc, jakie są nominały na monetach i banknotach i potrafimy je rozpoznawać, dodawać ceny i zapłacić za zakupy. W przedszkolu zważyliśmy i porównaliśmy zakupione produkty, a na koniec zjedliśmy słodkości, warzywa i owoce, które sami kupiliśmy!

ZAPRASZAMY DO GALERII – KLIKNIJ