DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI U ODWAŻNYCH LWIĄTEK

2 kwietnia 2019 autor: admin

Pamiętacie jakie jeszcze święto obchodzimy w Walentynki? Dla zapominalskich – Dzień Życzliwości. Na szczęście Odważne Lwiątka doskonale o nim pamiętały!
W tym ważnym dla całego społeczeństwa Dniu postanowiliśmy okazać życzliwość przechodniom i umilić im resztę dnia. Przygotowaliśmy i rozdaliśmy uśmiechnięte buźki, życząc „miłego dnia”. Wszyscy byli pod wrażeniem naszej inicjatywy i odwdzięczali się dobrym słowem i uśmiechem 🙂
Nie spodziewaliśmy się nawet, że otrzymamy coś więcej niż uśmiech i podziękowanie, a tu niespodzianka! Panu Dziennikarzowi tak bardzo spodobała się nasza akcja, że podziękował nam nie tylko uśmiechem, ale również wielkim słoikiem pysznych lizaków w kształcie serca!
Zapamiętajcie to, co my już wiemy – życzliwość jest w życiu bardzo ważna!! 🙂

ZAPRASZAMY DO GALERII – KLIKNIJ